Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit STPS30120CR
STMicroelectronics STPS30120CR
Osa numero
STPS30120CR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
STMicroelectronics
    0.95000/pcs
  • 10 pcs
    0.85300/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero STPS30120CR
Osan tila Obsolete
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 120V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 15A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 920mV @ 15A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 15µA @ 120V
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)