Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit STPS20M60CR
STMicroelectronics STPS20M60CR
Osa numero
STPS20M60CR
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
STMicroelectronics
    0.79000/pcs
  • 10 pcs
    0.70800/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero STPS20M60CR
Osan tila Obsolete
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 60V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 10A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 570mV @ 10A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 65µA @ 60V
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)