Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Single STD20N20T4
STMicroelectronics STD20N20T4
Osa numero
STD20N20T4
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - Single
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero STD20N20T4
Osan tila Obsolete
FET-tyyppi N-Channel
tekniikka MOSFET (Metal Oxide)
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 200V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 25V
Vgs (Max) ±20V
FET-ominaisuus -
Tehonsyöttö (maksimi) 90W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 10A, 10V