| Osa numero | STB4NK60Z-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 600V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 4A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 26nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 510pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 70W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 2 Ohm @ 2A, 10V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | I2PAK |
| Pakkaus / kotelo | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 34A D2PAK
Varastossa: 1000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 50A D2PAK
Varastossa: 1000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK
Varastossa: 1000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 34A EP D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Varastossa: 800
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Varastossa: 800
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Varastossa: 0