Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit SM15T36CA
STMicroelectronics SM15T36CA
Osa numero
SM15T36CA
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 30.8VWM 64.3VC SMC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero SM15T36CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 30.8V
Jännite - erittely (min) 34.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156A (8/20µs)
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)