Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen L78S75CV-DG
STMicroelectronics L78S75CV-DG
Osa numero
L78S75CV-DG
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC REG LDO 7.5V 2A TO220
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
STMicroelectronics
    0.69600/pcs
  • 10 pcs
    0.62400/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero L78S75CV-DG
Osan tila Obsolete
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 35V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 7.5V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) -
Nykyinen - lähtö 2A
Nykyinen - tarjonta 8mA
PSRR 48dB (120Hz)
Ohjausominaisuudet -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Käyttölämpötila 0°C ~ 150°C