Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen KD1084ADT33R
STMicroelectronics KD1084ADT33R
Osa numero
KD1084ADT33R
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC REG LDO 3.3V 5A DPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero KD1084ADT33R
Osan tila Obsolete
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 12V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 5A
Nykyinen - lähtö 5A
Nykyinen - tarjonta 10mA
PSRR 72dB (120Hz)
Ohjausominaisuudet -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C