Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit BZW50-15B
STMicroelectronics BZW50-15B
Osa numero
BZW50-15B
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 35VC R6
STMicroelectronics
    1.02880/pcs
Tuoteparametri
Osa numero BZW50-15B
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 15V
Jännite - erittely (min) 16.6V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1714A (1.714kA) (8/20µs)
Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 6750pF @ 1MHz