Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit BZW50-100B
STMicroelectronics BZW50-100B
Osa numero
BZW50-100B
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 228VC R6
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
    1.04585/pcs
  • 100 pcs
    1.02375/pcs
  • 300 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero BZW50-100B
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 100V
Jännite - erittely (min) 111V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 228V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 263A (8/20µs)
Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 1150pF @ 1MHz