Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit BZW50-12B
STMicroelectronics BZW50-12B
Osa numero
BZW50-12B
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 28VC R6
STMicroelectronics
    1.02880/pcs
Tuoteparametri
Osa numero BZW50-12B
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V
Jännite - erittely (min) 13.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 28V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2143A (2.143kA) (8/20µs)
Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 9250pF @ 1MHz