Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset BYT12P-1000
STMicroelectronics BYT12P-1000
Osa numero
BYT12P-1000
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BYT12P-1000
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 1000V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 12A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.9V @ 12A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 155ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 50µA @ 1000V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TO-220-2
Toimittajan laitepaketti TO-220AC
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C