Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat 74LVC14AMTR
STMicroelectronics 74LVC14AMTR
Osa numero
74LVC14AMTR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC HEX INVERTER LV 14-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 74LVC14AMTR
Osan tila Obsolete
Logiikkatyyppi Inverter
Piirien määrä 6
Tulojen määrä 6
ominaisuudet -
Jännitteensyöttö 1.65 V ~ 3.6 V
Nykyinen - Leveä (Max) 10µA
Nykyinen - Suuri, matala 24mA, 24mA
Logiikan taso - matala 0.3 V ~ 0.8 V
Logiikan taso - korkea 1.4 V ~ 2.2 V
Maksimoitumisviive @ V, Max CL 6.4ns @ 3.3V, 50pF
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount
Toimittajan laitepaketti 14-SO
Pakkaus / kotelo 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)