Koti Tuoteseloste vastukset Kaapelin vastukset HDM14JT9K10
Stackpole Electronics Inc. HDM14JT9K10
Osa numero
HDM14JT9K10
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES 9.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelin vastukset
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero HDM14JT9K10
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 9.1k
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 0.25W, 1/4W
Sävellys Carbon Film
ominaisuudet Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin -500/ +350ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)