Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen TS14001-C033DFNR
Semtech Corporation TS14001-C033DFNR
Osa numero
TS14001-C033DFNR
Valmistaja
Semtech Corporation
Kuvaus
IC REG LDO 3.3V 0.2A 8VDFN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
Semtech
Semtech
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero TS14001-C033DFNR
Osan tila Obsolete
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 5.5V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) -
Nykyinen - lähtö 200mA
Nykyinen - tarjonta 20nA
PSRR -
Ohjausominaisuudet Enable
Suojausominaisuudet Over Current
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C