Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 63YXH120MEFC10X16
Rubycon 63YXH120MEFC10X16
Osa numero
63YXH120MEFC10X16
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Tuoteparametri
Osa numero 63YXH120MEFC10X16
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
63YXH180MEFC10X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 4000
RFQ 0.11760/pcs
63YXH15MEFCT15X11
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL