Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLQ8200MEFC12.5X25
Rubycon 6.3ZLQ8200MEFC12.5X25
Osa numero
6.3ZLQ8200MEFC12.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V T/H
Rubycon
    0.58500/pcs
  • 10 pcs
    0.46200/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLQ8200MEFC12.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 8200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.198A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.14A @ 100kHz
impedanssi 13 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
6.3ZLQ8200MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V T/H
Varastossa: 993
RFQ 0.58500/pcs
6.3ZLQ8200MEFC12.5X30
Valmistaja: Rubycon