Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXG15000MEFCGC18X35.5
Rubycon 6.3YXG15000MEFCGC18X35.5
Osa numero
6.3YXG15000MEFCGC18X35.5
Kuvaus
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Rubycon
    0.71718/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXG15000MEFCGC18X35.5
Osan tila Active
kapasitanssi 15000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.954A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 4.22A @ 100kHz
impedanssi 14 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.476" (37.50mm)