Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3SEV6800M16X21.5
Rubycon 6.3SEV6800M16X21.5
Osa numero
6.3SEV6800M16X21.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.74113/pcs
  • 75 pcs
    0.74113/pcs
  • 150 pcs
  • 375 pcs
  • 525 pcs
  • 750 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3SEV6800M16X21.5
Osan tila Active
kapasitanssi 6800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.65A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.8975A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)