Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50YXH150MEFCT810X12.5
Rubycon 50YXH150MEFCT810X12.5
Osa numero
50YXH150MEFCT810X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 50YXH150MEFCT810X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 150µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 380mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 760mA @ 100kHz
impedanssi 120 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
50YXH150MEFCT810X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL