Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50RX304R7M8X11.5
Rubycon 50RX304R7M8X11.5
Osa numero
50RX304R7M8X11.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50RX304R7M8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
50RX30100M10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL