Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450CXW68MEFC14.5X31.5
Rubycon 450CXW68MEFC14.5X31.5
Osa numero
450CXW68MEFC14.5X31.5
Kuvaus
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Rubycon
    0.84080/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450CXW68MEFC14.5X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 68µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 520mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 780mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.571" Dia (14.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.319" (33.50mm)