Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXW56MEFR12.5X45
Rubycon 450BXW56MEFR12.5X45
Osa numero
450BXW56MEFR12.5X45
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 450V T/H
Rubycon
    1.52500/pcs
  • 10 pcs
    1.23250/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450BXW56MEFR12.5X45
Osan tila Active
kapasitanssi 56µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 590mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.475A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)