Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXW180MEFR18X50
Rubycon 450BXW180MEFR18X50
Osa numero
450BXW180MEFR18X50
Kuvaus
CAP ALUM 180UF 20% 450V T/H
Rubycon
    2.66500/pcs
  • 10 pcs
    2.39750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450BXW180MEFR18X50
Osan tila Active
kapasitanssi 180µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.1A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.475A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.047" (52.00mm)