Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXF22MG412.5X20
Rubycon 450BXF22MG412.5X20
Osa numero
450BXF22MG412.5X20
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 450BXF22MG412.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 22µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 280mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 700mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)