Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXA47M18X31.5
Rubycon 450BXA47M18X31.5
Osa numero
450BXA47M18X31.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.05448/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450BXA47M18X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
450BXA100MEFCCC18X40
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL