Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450BXA22MEFC18X20
Rubycon 450BXA22MEFC18X20
Osa numero
450BXA22MEFC18X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 450BXA22MEFC18X20
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 22µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 280mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 560mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)