Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420QXW15MEFR8X25
Rubycon 420QXW15MEFR8X25
Osa numero
420QXW15MEFR8X25
Kuvaus
CAP ALUM 15UF 20% 420V T/H
Rubycon
    0.56000/pcs
  • 10 pcs
    0.44300/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420QXW15MEFR8X25
Osan tila Active
kapasitanssi 15µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 120mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 180mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)