Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420MXK470MEFC25X50
Rubycon 420MXK470MEFC25X50
Osa numero
420MXK470MEFC25X50
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Rubycon
    3.25920/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420MXK470MEFC25X50
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 420V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.18A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.052A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.047" (52.00mm)