Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400QXW150MEFC18X31.5
Rubycon 400QXW150MEFC18X31.5
Osa numero
400QXW150MEFC18X31.5
Kuvaus
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Rubycon
    1.36250/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400QXW150MEFC18X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 150µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 890mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.335A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.319" (33.50mm)