Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZT560MG412.5X25
Rubycon 35ZT560MG412.5X25
Osa numero
35ZT560MG412.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 35ZT560MG412.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 560µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 855mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.9A @ 100kHz
impedanssi 24 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)