Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLQ330MEFC10X12.5
Rubycon 35ZLQ330MEFC10X12.5
Osa numero
35ZLQ330MEFC10X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V T/H
Rubycon
    0.30000/pcs
  • 10 pcs
    0.21150/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLQ330MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 808.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.47A @ 100kHz
impedanssi 35 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.550" (14.00mm)
Liittyvät tuotteet
35ZLQ330MEFC10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 35V T/H