Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLQ1000MEFC12.5X20
Rubycon 35ZLQ1000MEFC12.5X20
Osa numero
35ZLQ1000MEFC12.5X20
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Rubycon
    0.53000/pcs
  • 10 pcs
    0.40150/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLQ1000MEFC12.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.614A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.69A @ 100kHz
impedanssi 16 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Liittyvät tuotteet
35ZLQ1000MEFC12.5X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H