Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35YXG1800MEFC12.5X40
Rubycon 35YXG1800MEFC12.5X40
Osa numero
35YXG1800MEFC12.5X40
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Rubycon
    0.39190/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35YXG1800MEFC12.5X40
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.01A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.35A @ 100kHz
impedanssi 17 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.654" (42.00mm)