Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35PK330MEFC10X12.5
Rubycon 35PK330MEFC10X12.5
Osa numero
35PK330MEFC10X12.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.27000/pcs
  • 10 pcs
    0.19250/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35PK330MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 500mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 600mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)