Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 350VXS220MEFC25X30
Rubycon 350VXS220MEFC25X30
Osa numero
350VXS220MEFC25X30
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Rubycon
    1.03400/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 350VXS220MEFC25X30
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.3A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.82A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)