Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 350VXH390MEFC25X45
Rubycon 350VXH390MEFC25X45
Osa numero
350VXH390MEFC25X45
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    2.74680/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 350VXH390MEFC25X45
Osan tila Active
kapasitanssi 390µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.88A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.632A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)