Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZLH1000MEFC10X23
Rubycon 25ZLH1000MEFC10X23
Osa numero
25ZLH1000MEFC10X23
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Rubycon
    0.42000/pcs
  • 10 pcs
    0.27550/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25ZLH1000MEFC10X23
Osan tila Active
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.35A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.25A @ 100kHz
impedanssi 18 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)