Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25SKV33M6.3X5.5
Rubycon 25SKV33M6.3X5.5
Osa numero
25SKV33M6.3X5.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 25SKV33M6.3X5.5
Osan tila Active
kapasitanssi 33µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 48mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.217" (5.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)