Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25SEV470M12.5X13.5
Rubycon 25SEV470M12.5X13.5
Osa numero
25SEV470M12.5X13.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.45088/pcs
  • 200 pcs
    0.45088/pcs
  • 400 pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25SEV470M12.5X13.5
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 700mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 840mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)