Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250TXW220MEFR16X35
Rubycon 250TXW220MEFR16X35
Osa numero
250TXW220MEFR16X35
Kuvaus
CAP ALUM
Rubycon
    0.95917/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250TXW220MEFR16X35
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
250TXW100MEFC12.5X30
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL