Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250TXW180M18X25
Rubycon 250TXW180M18X25
Osa numero
250TXW180M18X25
Kuvaus
CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 250TXW180M18X25
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 180µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 880mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.23A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.083" (27.50mm)