Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250PK4.7MEFCTA6.3X11
Rubycon 250PK4.7MEFCTA6.3X11
Osa numero
250PK4.7MEFCTA6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 250PK4.7MEFCTA6.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 4.7µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 54mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 81mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
250PK4.7MEFC6.3X11
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.04403/pcs
250PK4.7MEFCTA6.3X11
Valmistaja: Rubycon
Varastossa: 0
RFQ 0.04403/pcs
250PK4.7MEFCT16.3X11