Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250BXC6.8MEFC8X11.5
Rubycon 250BXC6.8MEFC8X11.5
Osa numero
250BXC6.8MEFC8X11.5
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Tuoteparametri
Osa numero 250BXC6.8MEFC8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
250BXC68MEFC16X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL