Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 220MXG1000MEFC25X50
Rubycon 220MXG1000MEFC25X50
Osa numero
220MXG1000MEFC25X50
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    5.46525/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 220MXG1000MEFC25X50
Osan tila Active
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 220V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.72A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 4.08A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.047" (52.00mm)