Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 200WXA22MEFCG412.5X16
Rubycon 200WXA22MEFCG412.5X16
Osa numero
200WXA22MEFCG412.5X16
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 200WXA22MEFCG412.5X16
Osan tila Active
kapasitanssi 22µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 156mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 234mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.689" (17.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
200WXA220MEFC18X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 0
RFQ 0.58432/pcs
200WXA22MEFC12.5X16
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.12163/pcs
200WXA22MEFCG412.5X16