Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 200BXA47MEFC12.5X20
Rubycon 200BXA47MEFC12.5X20
Osa numero
200BXA47MEFC12.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 200BXA47MEFC12.5X20
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 47µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 330mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 660mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
200BXA47MEFC12.5X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL