Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16ZLQ3900MEFC12.5X30
Rubycon 16ZLQ3900MEFC12.5X30
Osa numero
16ZLQ3900MEFC12.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H
Rubycon
    0.63000/pcs
  • 10 pcs
    0.49750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16ZLQ3900MEFC12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 3900µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.576A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.68A @ 100kHz
impedanssi 12 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
16ZLQ3900MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H
Varastossa: 844
RFQ 0.60500/pcs
16ZLQ3900MEFC12.5X30
Valmistaja: Rubycon