Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16ZLK560MT810X12.5
Rubycon 16ZLK560MT810X12.5
Osa numero
16ZLK560MT810X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 16ZLK560MT810X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 560µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 657mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.19A @ 100kHz
impedanssi 53 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
16ZLK560M10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.10433/pcs
16ZLK560MT810X12.5
Valmistaja: Rubycon