Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16ZL2200MEFC12.5X25
Rubycon 16ZL2200MEFC12.5X25
Osa numero
16ZL2200MEFC12.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 16ZL2200MEFC12.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.939A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.77A @ 100kHz
impedanssi 18 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
16ZL2200MEFC10X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 3000
RFQ 0.15462/pcs
16ZL2200MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.18814/pcs
16ZL2200MEFCG412.5X25