Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16TGV3300M18X21.5
Rubycon 16TGV3300M18X21.5
Osa numero
16TGV3300M18X21.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.16087/pcs
  • 75 pcs
    1.16087/pcs
  • 150 pcs
  • 375 pcs
  • 525 pcs
  • 750 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16TGV3300M18X21.5
Osan tila Active
kapasitanssi 3300µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) 39 mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.08A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.8A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
16TGV3300M18X21.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD